Kontroler Jakości

czw., 12/27/2018 - 13:35

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Kandydata/-ki na stanowisko:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • pomiary i analizowanie wyników
  • kontrolę procesu produkcji w celu zapobiegania produkowania odpadów i uniknięcia dostarczenia złego produktu do Klienta

GŁÓWNE ZADANIA:

  • monitorowanie bieżących wyników jakościowych
  • akceptacje detali
  • przekazywanie informacji do inżynierów jakości i kierowników zmian o zauważonych niezgodnościach
  • analizę planów kontrolnych

KLUCZOWE WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy z dokumentami
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • podstawowa znajomość obsługi sprzętu pomiarowego

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie 3- zmianowym
  • świadczenia dodatkowe, jak np. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do posiłków na stołówce
  • bezpłatny transport na trasach dojazdowych z Bielawy, Dzierżoniowa, Strzelina, Ziębic, Wrocławia.

JAK APLIKOWAĆ?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w pliku PDF opisanego wg wzoru: Nazwisko_Imię_CV  na adres e-mail: rekrutacja@hi-p.com

Na podstawie art. 13 RODO informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hi-P Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, 55-040 Kobierzyce, ul. Magazynowa 8 (tel. 71 71 00 505).

Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji, a następnie (w przypadku pozytywnego zakończenia rekrutacji) w celu zatrudnienia.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.