Księgowa/Księgowy

czw., 12/27/2018 - 13:44

W chwili obecnej do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Księgowa/y

GŁÓWNE ZADANIA:

  • generowanie i księgowanie faktur sprzedaży
  • gromadzenie i uzgadnianie dokumentacji dot. sprzedaży
  • uzgadnianie sald z klientami firmy
  • przygotowywanie raportów sprzedaży
  • uzgadnianie sald wewnątrzgrupowych
  • przygotowywanie innych raportów

KLUCZOWE WYMAGANIA:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości
  • dobrze widziane wykształcenie ekonomiczne o profilu rachunkowym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
  • dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

MILE WIDZIANA:

  • znajomość systemu SAP

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe, jak np. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do posiłków na stołówce.

JAK APLIKOWAĆ?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w pliku PDF opisanego wg wzoru: Nazwisko_Imię_CV  na adres e-mail: rekrutacja@hi-p.com

Na podstawie art. 13 RODO informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hi-P Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, 55-040 Kobierzyce, ul. Magazynowa 8 (tel. 71 71 00 505).

Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji, a następnie (w przypadku pozytywnego zakończenia rekrutacji) w celu zatrudnienia.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.