Narzędziowiec

wt., 02/13/2018 - 09:33

W chwili obecnej do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Narzędziowiec

GŁÓWNE ZADANIA:

  • naprawy oraz konserwacja form wtryskowych
  • modyfikacja i wprowadzanie usprawnień do form wtryskowych i narzędzi
  • realizacja rocznego planu przeglądów dla wszystkich posiadanych form oraz dostosowanie zmian dla nowo wprowadzonych

KLUCZOWE WYMAGANIA:

  • 1 rok doświadczenia w pracy przy formach wtryskowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 2 - zmianowym

MILE WIDZIANE:

  • dociekliwość i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań zaistniałych problemów

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie 2 - zmianowym
  • świadczenia dodatkowe, jak np. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do posiłków na stołówce bezpłatny transport na trasach dojazdowych z Bielawy, Dzierżoniowa, Strzelina, Wrocławia

JAK APLIKOWAĆ?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w pliku PDF opisanego wg wzoru: Nazwisko_Imię_CV  na adres e-mail: rekrutacja@hi-p.com

Na podstawie art. 13 RODO informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hi-P Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, 55-040 Kobierzyce, ul. Magazynowa 8 (tel. 71 71 00 505).

Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji, a następnie (w przypadku pozytywnego zakończenia rekrutacji) w celu zatrudnienia.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.