Technik Utrzymania Ruchu

pt., 09/21/2018 - 11:11

W chwili obecnej do naszego Zespołu potrzebujemy osoby na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

GŁÓWNE ZADANIA:

• utrzymanie w ruchu linii montażowych oraz maszyn produkcyjnych i urządzeń peryferyjnych używanych

   w przetwórstwie tworzyw sztucznych (wtryskarki, roboty, suszarki granulatu)

• zapobieganie wszelkim awariom tych urządzeń, a w razie potrzeby możliwie szybkie usunięcie usterki

• dokonywanie przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem

• dbałość o narzędzia pracy, bezpieczeństwo i higienę w miejscach pracy

KLUCZOWE WYMAGANIA:

• wykształcenie średnie lub zawodowe (mechanik, elektryk, elektromechanik)

• znajomość elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki

• gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

MILE WIDZIANE:

• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

• uprawnienie do pracy z suwnicami

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę

• świadczenia dodatkowe, jak np. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do

   karty Multisport, dofinansowanie do posiłków na stołówce

• bezpłatny transport na trasach dojazdowych z Bielawy, Dzierżoniowa, Strzelina, Wrocławia.

JAK APLIKOWAĆ?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w pliku PDF opisanego wg wzoru: Nazwisko_Imię_CV  na adres e-mail: rekrutacja@hi-p.com

Na podstawie art. 13 RODO informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hi-P Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, 55-040 Kobierzyce, ul. Magazynowa 8 (tel. 71 71 00 505).

Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji, a następnie (w przypadku pozytywnego zakończenia rekrutacji) w celu zatrudnienia.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.